Maseczki wielorazowe z filtrem

Maseczki ochronne na twarz, z filtrem, wielorazowe. Do każdej maseczki 3 filtry gratis.

Zewnętrzna warstwa maseczki z filtrem jest wykonana z półprzepuszczalnej mikrofibry (gramatura 110 g/m2). Warstwa wewnętrzna zrobiona jest ze 100% bawełny (120 g/m2), posiada certyfikat Oeko-Tex. W środku znajduje się wymienny filtr z włókniny polipropylenowej z atestem PZH i certyfikatem Oeko-Tex.

Tak wykonane maseczki na twarz gwarantują swobodny przepływ powietrza i ograniczoną potliwość. 

Maseczki ochronne posiadają zaczepy na uszy wykonane z gumki, co zapewnia wygodne użytkowanie i stabilne przyleganie do twarzy. Maseczki są produkowane w Polsce.

Są to maseczki wielokrotnego użytku. Należy je prać w temperaturze minimum 60°C.


Maseczki z nadrukiem – filmowe

Maseczki na twarz - kwiatyWszystkie maseczki są dostępne w trzech rozmiarach – dla mężczyzn, dla kobiet i dla dzieci. Jednak dla dzieci przygotowaliśmy specjalne wzory maseczek – oczywiście mogą je nosić również te dorosłe dzieci :)

Rozmiar dziecięcy (S) przeznaczony jest dla dzieci do ok. 8 roku życia. Dla starszych dzieci oraz osób o szczupłej budowie twarzy polecamy rozmiar damski (M). Dla pozostałych osób – rozmiar L.

Maseczka Ciasteczkowy Potwór
Maseczka Ciasteczkowy Potwór

Maseczka zabawki
Maseczka zabawki

Maseczka Pikachu
Maseczka Pikachu

Maseczka Spongebob
Maseczka Spongebob


Maseczki z nadrukiem - różne


Maseczka ze wzorkiem argyle
Maseczka ze wzorkiem argyle

 Maseczka tygrys
 Maseczka tygrys

 Maseczka wampir
Maseczka wampir


Maseczka moro
Maseczka moro

Maseczka z napisem To jest napad
Maseczka z napisem To jest napad

Maseczka pepitka
Maseczka pepitka

Jak używać maseczki?


Zaleca się wyprać maseczki wielorazowe przed pierwszym użyciem. Przed praniem najlepiej umieszczać je w szczelnie zamkniętym worku foliowym. Po praniu przechowywać w czystym miejscu.

Przed założeniem i zdjęciem maseczki należy dokładnie umyć ręce mydłem lub środkiem dezynfekującym. Maseczki należy zakładać, trzymając za gumki. Unikać dotykania zewnętrznej powierzchni.

Filtr jest jednorazowy. Należy go używać nie dłużej niż 24 godziny.

UWAGA! Maseczki nie chronią przed koronawirusem, mogą jednak uchronić innych przed zarażeniem przez nas, ponieważ w wielu przypadkach choroba przebiega bezobjawowo, dlatego możemy nie wiedzieć, że jesteśmy chorzy. Maseczki powstrzymują nas również przed dotykaniem twarzy brudnymi rękami – robimy to często nieświadomie, wielokrotnie w ciągu dnia.